Nova Data Science & Analytics

NovaDSA olarak, veri analitikleri, yapay zeka algoritmaları, bulut mimarisi ve yazılım geliştirme alanlarında uzman bir firmayız.

İş ortaklarımızın sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüm süreçlerinde, uygun uygulamalar geliştirerek veya teknoloji ortaklarımızın uygulamalarını kullanarak stratejik hedeflerine ulaşmalarına katkı sunuyoruz. AWS ve SAP partneriyiz.

Web ve Mobil uygulamalarda veri entegrasyonu, veri yaşam döngüsü, veri yönetim, görselleştirme gibi veri analitikleri alanında çözümler oluşturmak için makine öğrenimi ve derin öğrenme gibi yapay zeka algoritmalarını kullanıyoruz.

Lokal ya da bulut platformalrda çalışabilen, karar destek odaklı optimize edilmiş uygulamalar sunuyoruz. Bulut platformlarını seçmeniz durumunda, kullandıkça öde bulut sistem yapılarını keşfetmenize, bu sistemler üzerinde uygulamalar geliştirmenize yardımcı oluyoruz ve “Serverless(Sunucusuz)” ve “Auto Scaling(Otomatik Ölçeklendirme)” gibi yeni mimarileri kullanarak Web ve Mobil uygulamalar için yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Teknoloji Partnerlerimiz

Neden “Nova”?

Latince bir sıfat olan “Novus/Nova/Novum”, İngilizce’de “New”, Fransızca’da “Nouveau/Nouvelle”, Türkçe’de “Yeni” anlamına geliyor.

Vizyonumuzu yeni, trend çözümler ile fayda düzlemine yerleştirdik. İş ortaklarımızı dünyanın gündemindeki yeni çözümler ve yaklaşımlardan haberdar ederken kendilerine bu çözümlerde yol arkadaşlığı etmeyi misyonumuz olarak belirledik. 

Kullandığımız Teknolojiler

Nova DSA olarak iş ortaklarımıza en iyi çözümleri sunmak için
güncel teknolojileri kullanarak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.